Career in Poland

Inżynier ds. sprzedaży
Numer referencyjny: EQPL-CV-29xx

Główne zadania:

  • Utrzymanie i rozszerzenie istniejącej bazy klientów
  • Regularne wizyty u naszych międzynarodowych i lokalnych klientów w regionie
  • Wyjaśnianie zalet produktów (sprzęt oraz oprogramowanie)
  • Przedstawianie zalet naszych nowych produktów
  • Udział w szkoleniach technicznych w Polsce i zagranicą
  • Przygotowywanie kwartalnych planów sprzedażowych oraz osiąganie uzgodnionych celów sprzedażowych

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych oraz rozwiązań (elektronika i/lub mechatronika)
  • Doświadczenia w produkcji i/lub testowaniu PCB lub
  • Doświadczenia w sprzedaży aparatury testowej dla obwodów drukowanych (PCB) i/lub wiązek kablowych
  • Podstawowa wiedza w zakresie ICT (In-circut) i/lub FCT (Functional Test) jest dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole oraz znakomita komunikacja
  • Motywacja do regularnego odwiedzania klientów
  • Dobra znajomość komputera
  • Wykształcenie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Samochód firmowy
  • Młoda, dynamiczna i stale rozwijająca się grupa sprzedażowa
  • Długoterminowa kariera

Region Name: malopolska
Zapisać się